Nasze kategorie
Dzień dostawy: 01 lipca Kliknij aby zmienić

Wybierz nową datę dostawy

Zaznacz dzień i kliknij przycisk "Zatwierdź"

Brak produktów w koszyku.

Dlaczego my?

Marcin, razem z żoną i trójką dzieci prowadzi ekologiczną farmę Kwaśne Jabłko na granicy Warmii i Mazur.

Mikołaj, tłoczy soki pod marką Malum, każdą wolną chwilę spędza na Podhalu lub Suwalszczyźnie

Marcin Wiechowski pisze:

Mikołaj, to ty zaprosiłeś mnie do projektu „Urodzaj”, przyjechałeś kiedyś do naszego gospodarstwa i powiedziałeś: „ty to uprawiaj a ja już znajdę chętnych na dobre produkty!” Jak to w ogóle się wszystko zaczęło?

Mikołaj Dembiński pisze:

Słuchaj, ostatnie lata byłem zaangażowany w duży projekt zajmujący się dostawami produktów dobrej jakości, ekologicznych i zdrowych. Bardzo fajna sprawa ale dla mnie było to jednak niewystarczające wyzwanie. To był taki lepszy ekosupermarket w sieci a mi marzyły się małe delikatesy za rogiem, gdzie znajomi dostawcy wstawiają swoje produkty a klienci dowiadują się o nich pocztą pantoflową. Choć też w wersji online…

Marcin Wiechowski pisze:

No tak, mniejszy wybór ale za to znasz każdego dostawcę, byłeś u niego w gospodarstwie a jak masz pomysł na nowy produkt to możesz do niego zadzwonić i zarazić tym pomysłem.

Mikołaj Dembiński pisze:

Dokładnie! I tak trafiłem do Ciebie, znałem Twoje produkty i chciałem poznać bliżej człowieka, który za nimi stoi. A że z tej znajomości wykluł się projekt „Urodzaju” to już świadczy o tym, że te spotkania to najfajniejszy element całej tej pracy. Ty też tak współpracujesz ze swoimi sąsiadami i lokalnymi dostawcami.

Marcin Wiechowski pisze:

Tak - gdy otwieraliśmy z Ewą „Kwaśne Jabłko” wzorowaliśmy się na włoskich farmach - agroturystykach, osadzonych głęboko w tradycji kulinarnej regionu, otoczonych świetnymi producentami, którzy są z jednej strony dostawcami wspaniałych produktów ale są też bliskimi przyjaciółmi, rodziną – spotykasz się z nimi z przyjemnością, podzielasz ich wartości i rozumiesz dokładnie to co robią. Myślę, że udało nam się stworzyć podobną społeczność wokół „Kwaśnego” a teraz wszyscy oni wspierają nas w „Urodzaju”

Mikołaj Dembiński pisze:

A do tego producenci z Podhala i Suwalszczyzny, miejsc, w których wypoczywam od dziecka. To takie rejony, które są ostoją natury i tradycji, można tam jeszcze znaleźć prawdziwe proste rzeczy, które dają wyjątkową przyjemność.

Marcin Wiechowski pisze:

To już chyba udało nam się z siebie wyrzucić to wszystko i zapełnić zakładkę „O Nas” na stronie – czyli tą, której nikt z nas nie chciał napisać

Mikołaj Dembiński pisze:

Bo to trochę niezręcznie pisać o sobie i swoim nowym projekcie gdy się nim tak ekscytujesz i nie możesz się doczekać co będzie za chwilę!!!

© 2022 Urodzaj